Żółta sesja

Kolejna sesja, tym razem w rzepaku 🙂 Pogoda jak najbardziej dopisała na takie zdjęcia 🙂 Dziękuje Marjen za wspólne milczenie 🙂 ale nie zapomnij co Ci obiecałem     cała galeria

Zdjęcia z sesji z dnia w którym całkowicie nie miałem humoru, a wyjątkowo podoba mi się to co zrobiliśmy wspólnie z Caroliną, Dziękuje Bardzo 🙂     Cała galeria

Śnieżna sesja …

Dzisiejsza bardzo spontaniczna sesja, która miała być deszczowa 🙂 ale pogoda pokrzyżowała nam plany i 3-go maja wyszła sesja „Śnieżna” Dziękuje Marioli za chęć pozowania w taką pogodę 🙂   więcej zdjęć