300 km zdjęć

Kolejna udana sesja z Piękną Ewą 🙂 Dziękuje za zdjęcia i spędzony dzień w Twoim bardzo miłym towarzystwie.   Zdjęcia robione w Sławikowie, Mosznej i Nysie

Niebieska sesja

Pierwsza wiosenna sesja w bardzo miłym towarzystwie, z dziewczyną o pięknych niebieskich oczkach 🙂