OSTRÓDA Promo Tour 2011

Impreza w środku tygodnia 🙂 ale było warto, opłacało się przejechać 65 km w jedną stronę i posłuchać tej wspaniałej Jamajskiej muzyki 🙂   Zdjęcia z tej imprezy

Pierwszy raz…

No i w końcu przyszedł czas na zdjęcia, których nie mogłem się doczekać. Pierwsza sesja w tym roku z nowym aparatem i z miłą dziewczyną która pierwszy raz stał przed obiektywem, ale dała rade 🙂 Pogoda nie była zbyt łaskawa, Ada się spisała ale nowy sprzęt niestety nie nadaje się na takie sesje, albo ja …

Czas na zmiany…

Po ponad dwóch latach używania mojej pierwszej lustrzanki Sony A300, przyszedł czas na jej zmianę, oczywiście zostaje przy rodzinie Sony, wybór padł na nowszy i trochę nowocześniejszy model A500. Mam nadzieje, że będzie tak samo niezawodny jak jego poprzednik 🙂